DVORAGRO | Prodej zemědělských strojů a techniky

Naši partneři

John Deer

John Deere

John Deere, je americký strojírenský koncern zaměřený na výrobu zemědělské mechanizace, především kombajnů a traktorů. Mimo jiné dodávají samochodné řezačky, lisy, čelní nakladače a postřikovače včetně náhradních dílů.

JCB

JCB

  • Velká Británie
  • www.jcb.com
  • Zemědělské stroje a technika

JCB je britská společnost vyrábějící těžkou stavební a manipulační techniku, v oboru výroby stavebních strojů se jedná o třetí největší firmu na světě. V zemědělství dodávají především nakladače a traktor.

Kinze

KINZE

Společnost Kinze profiluje jako specialista pro přesné setí kukuřice, slunečnice, cukrovky, řepky, sóji a dalších plodin. Dnes se dá jednoznačně říct, že Kinze určuje směr světového vývoje v přesném setí. Přesné setí a ukládání hnojiva pod patu je u strojů Kinze standardem ve všech technologických postupech.

Scherer

Scherer

Společnost Scherer vyrábí válce na zpracování zrna, kterými můžete nahradit válce v zrnových procesorech samojízdných řezaček značek Krone, New Holland, John Deere a Class. Tyto Válce jednoznačně prokázaly při testech i praktickém srovnání lepší a intenzivnější narušení zrna.

Schulte

SCHULTE

Firma Schulte vyrábí výkonné shrnovače kamenů a sběrače kamenů, které jsou zkonstruování pro nejtěžší podmínky. Dále vyrábí sněhové frézy, rozmetadla hnojiv a mulčovače.

Romill

ROMILL

  • Česká republika
  • www.romill.cz
  • Zemědělské stroje a technika

Od roku 2004 se ROmiLL specializuje také na výrobu technologie pro sklizeň vlhkého obilného a kukuřičného zrna, která je nejen v Evropě považována za technologii budoucnosti. V této oblasti již získal několik ocenění. Tímto umožňuje zpracování a uchování vlhkého zrna.

Krone

KRONE

Firma Krone vyrábí ve městě Spelle v Emslandu moderní techniku pro sklizeň píce za příznivé ceny a v nejlepší kvalitě. Díky správné kombinaci připravenosti k inovacím, know-how a vstřícnosti vůči zákazníkům patří Krone k vedoucím výrobcům v Německu a již dlouhé roky je jedničkou na trhu v diskových žacích strojích a lisech na válcové balíky. Kompletní program Krone zahrnuje diskové žací stroje, rotorové obraceče a čechrače, rotorové shrnovače pokosů, senážní a dávkovací vozy a vysokotlaké lisy na velké hranolové a válcové balíky. Do sortimentu Krone patří také oba samojízdné stroje Big M a Big X. Big M je výkonný žací mačkač, který seče s pracovním záběrem 13,20 m. Přesná sklízecí řezačka Big X je v současné době nejsilnější řezačka na světě.