DVORAGRO | Prodej zemědělských strojů a techniky

Historie společnosti

DVORAGRO historie

Společnost Dvoragro s.r.o. Vám nabízí komplexní služby s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oblasti zemědělských služeb a zemědělské techniky a servisu strojů. Našim cílem je především spokojený zákazník.

"Hospodařit jsem začal společně s otcem v roce 1994 na 8 ha vlastní půdy. Provozovali jsme především živočišnou výrobu, chovali jsme krávy a dosahovali v celostátní užitkovosti velmi dobrých výsledků. Se službami jsme začali ve žních roku 1996 se sklízecí mlátičkou Fortschichtt 524. V zemědělské činnosti jsme velmi dobře prosperovali. V roce 2009 se podnikání rozrostlo a vznikla firma Dvoragro s.r.o."

Radim Dvořák, jednatel DVORAGRO s.r.o.

Abychom byli schopni vyhovět co nejširšímu okruhu zákazníků, neustále naše služby a sortiment zkvalitňujeme a rozšiřujeme.

 

"Za bezmála dvacet let mi prošlo rukama 20 mlátiček, včetně polského Bizona a všech velkých značek. Kromě dvou vytřásadlových New Hollandů mám dva axiální kombajny John Deere CTS a STS. Líbí se mi jejich jednoduchost. A také to, že jsou schopny šetrně sklízet všechny plodiny od řepky přes ječmen, pšenici až po kukuřici. Umí zpracovat i kvalitní slámu, což je důležité pro zákazníky s živočišnou výrobou. A to i model STS, který za sezónu poseká kolem tisícovky hektarů – zhruba 750 až 800 hektarů obilovin a řepek plus 300 až 400 hektarů kukuřice na zrno."

Radim Dvořák, jednatel DVORAGRO s.r.o.